متن کامل مطلب

فروشگاه‌ها و مشاغلی که در روزهای کرونایی تهران فعال هستند

گودرزی همچنین تاکید کرد که تصمیمات گرفته شده تا پایان 13 فروردین ماه پابرجا میباشد و تصمیمات مورد نیاز بعد از این تاریخ گرفته میشود و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید .

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با تاکید بر تعطیلی مراکز تجاری در سطح استان تهران تا پایان روز 13 فروردین ماه اضافه کرد : مراکز خدماتی از جمله پمپ بنزین‌ها، داروخانه‌ها، بازارهای میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه های گوشت، مرغ، ماهی و پروتئین در این ایام فعالیت دارند .

حمیدرضا گودرزی ، بیان کرد : امروز جلسه با اصناف در ارتباط با وضعیت فعالیت مراکز تجاری و خدماتی تشکیل شد و مقرر گردید پمپ بنزین‌ها، داروخانه‌ها، بازارهای میوه و تره‌بار، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و نانوایی‌ها که تامین کننده مایحتاج مردم هستند و تعمیرگاه های خودرو، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه های گوشت، مرغ، ماهی و پروتئین همچون گذشته به فعالیت خود ادامه خواهند داد و سایر مراکز تجاری تا پایان روز 13 فروردین تعطیل گردند .

وی اضافه کرد : در این ایام مانعی برای ورود به پارک ها وجود ندارد اما به موجب لزوم رعایت نکات بهداشتی و عدم تجمع غیرضروری، ورزش های همگانی در پارک‌ها انجام نمیگیرد .

وی تاکید داشت : مایحتاج و اقلام مورد نیاز شهروندان برای شش ماه آینده ذخیره سازی شده است و در تامین کالا هیچ مشکلی نیست و شهروندان نباید نگران یاشند .

گودرزی همچنین تاکید داشت که تصمیمات گرفته شده تا پایان 13 فروردین ماه برقرار است و تصمیمات مورد نیاز بعد از این تاریخ گرفته و به اطلاع عموم شهروندان خواهد رسید .

منبع : سایت طلا